Események


Molnár Kriszta

szociológus, tréner, szervezetfejlesztő

  • Bátorkeszi, Fireszke központ - 2019/10/08 10:00 - 11:00
  • Hetény, Községháza 1. emeleti nagyterem - 2019/10/11 10:00 - 11:15
  • Szentpéter, Óvoda tornaterme - 2019/11/08 10:00 - 11:15

Babos Bábos Társulat

Kifejezetten 1-4 éves korosztálynak szóló bábos mese sok-sok mondókával, énekkel, színes, igényes bábokkal és díszlettel.

  • Pered, Közösségi Központ - 2019/10/14 10:00 - 10:30
  • Somorja,Városi Művelődési Központ - 2019/10/21 10:00 - 10:30
  • Kisudvarnok - 2019/10/14 16:00 - 16:30
  • Nagycétény - 2019/09/23 15:30 - 16:00
  • Szenczi Molnár Albert Óvoda, Szenc - 2019/10/21 15:00 - 15:30

Babos Bábos Társulat

Kifejezetten 1-4 éves korosztálynak szóló bábos mese sok-sok mondókával, énekkel, színes, igényes bábokkal és díszlettel.

  • Fülek, Magyar Közössági Ház - 2019/09/30 16:00 - 18:00
  • Felsőszeli kultúrház - 2019/10/07 16:00 - 17:00
  • Nagyfödémes - Kultúrház - 2019/10/07 10:00 - 11:00
  • Nagykapos - MAGYAR HÁZ - 2019/10/28 16:00 - 17:00
  • Szalka Könyvtár, az alapiskola épületében - 2019/09/30 10:00 - 11:00
  • Kiràlyhelmec, Vàroshàza,Kisterem - 2019/10/28 10:30 - 11:30

Szegi Aranka

interaktív beszélgetés gyakorlatias tanácsokkal

  • Nagyfödémes - Óvoda - 2019/10/21 10:00 - 11:00
  • Szentpéter, Óvoda tornaterme - 2019/10/29 15:30 - 15:30
  • Hetény, Községháza 1. emeleti nagyterem - 2019/11/12 16:30 - 17:15
  • Gúta, Rustic Vintage Cafe and Shop - 2019/10/23 10:00 - 11:00
  • Izsa, Községháza - 2019/11/19 16:00 - 17:00
  • Diósförgepatony, Alapiskola - 2019/10/24 10:00 - 11:00
  • Kisudvarnok, Óvoda - 2019/10/25 10:00 - 11:00
  • Nagymácséd, Óvoda - 2019/10/16 16:00 - 17:00
  • Galánta, Városi Könyvtár - 2019/10/16 10:00 - 11:00
  • Felsőszeli Magyar Óvoda - 2019/10/23 16:30 - 17:30
  • Vezekényi Magyar Óvoda - 2019/10/21 16:30 - 17:30
  • Bátorkeszi, Fireszke központ - 2019/11/12 10:00 - 11:00
  • Dunamocs - 2019/10/22 10:00 - 11:00
  • Somorja,Duna utcai óvoda - 2019/10/24 16:30 - 17:30
  • Nagykeszi - Kultúrház - 2019/10/17 16:00 - 17:00
  • Pozsonyeperjes - 2019/10/25 16:00 - 17:00
  • Perbete, Manócska baba-mama klub Kultúrház 1. emelet - 2019/10/29 09:30 - 10:30
  • Marcelháza, Ref. gyülekezeti ház - 2019/11/19 10:30 - 11:30
  • Ipolyság, Ipolysági Városi Könyvtár - 2019/10/30 15:30 - 16:30

Rottenbacher Mónika

LYB oktató

  • Ipolyság, Ipolysági Városi Könyvtár - 2019/10/21 10:00 - 13:00
  • Lévai Református Lelkészi Hivatal - 2019/10/26 10:00 - 13:00
  • Nagyölved, Alapiskola Tornaterme - 2019/11/04 10:00 - 13:00
  • Galánta, Galántai Könyvtár gyermek részlege - 2019/12/05 10:00 - 13:00
  • Nagymácséd, M.D.Alapiskola és Óvoda 5.osztálya - 2019/12/09 16:00 - 19:00
  • Palást, Községháza - 2019/11/09 10:00 - 13:00
  • Komárom, ZIPS-központ - 2019/12/03 10:00 - 13:00
  • Bátorkeszi, Fireszke központ - 2019/12/10 10:00 - 13:00

Kolompos együttes

gyerekkoncert és táncház

  • Somorja,Városi Művelődési Központ - 2019/12/03 10:00 - 11:00
  • Komárom, VMK - 2019/11/20 10:00 - 11:00
  • Felsőszeli kultúrház - 2019/12/02 10:00 - 11:00
  • Gúta, Városi Művelődési Központ - 2019/11/19 10:00 - 11:00
  • Léva, Juhász Gyula Alapiskola - 2019/11/21 10:00 - 11:00
  • Kétyi kultúrház - 2019/11/21 15:00 - 16:00
  • Nagymácséd, Kultúrház - 2019/11/22 10:00 - 11:00
  • Vásárút, Kultúrház - 2019/11/25 10:00 - 11:00
  • Ipolyság, Városháza színházterme - 2019/11/29 10:00 - 11:00
  • Imregi Kultúrház - 2019/12/21 15:00 - 16:00
  • Zselíz, Református Templom - 2019/12/07 15:00 - 17:00
  • Dunaszerdahely - Kultúrház - 2019/11/26 10:00 - 11:00
  • Szenc, kultúrház - 2019/11/27 10:00 - 11:00
  • Nagyfödémes, Kultúrház - 2019/12/19 10:00 - 11:00
  • Szalka, Turczel Lajos Alapiskola és Óvoda - 2019/12/20 10:00 - 11:00

Horsa István

Ördöngős Népzene Tanoda vezetője

  • Somorja,Szél utcai óvoda - 2019/11/27 10:00 - 11:00
  • Bátorkeszi, Fireszke központ - 2019/10/22 09:30 - 10:30
  • Komárom, Marianum Óvoda - 2019/11/11 09:15 - 10:15
  • Marcelháza, Meseovi - 2019/10/29 09:15 - 10:15
  • Gúta, Nagyboldogasszony Egyházi Iskolaközpont - 2019/10/08 10:00 - 11:00
  • Izsa, Óvoda - 2019/10/09 10:00 - 11:00
  • Kéty, Egyházi Óvoda - 2019/11/05 10:00 - 11:00
  • Hetény, Óvoda - 2019/11/14 10:00 - 11:00
  • Ipolyvisk, Óvoda - 2019/11/12 10:00 - 11:00
  • Sáró, Óvoda - 2019/11/15 10:00 - 11:00
  • Kéménd Óvoda - 2019/10/23 09:30 - 10:30

Szarka Gyula

gyerekkoncert

  • Szádalmás-Alapiskola - 2019/11/19 11:00 - 12:00
  • Szepsi, Művelődési Központ - 2019/11/21 08:30 - 09:30
  • Kiràlyhelmec,Vàroshàza -Nagyterem - 2019/11/20 11:00 - 12:00
  • Nagykapos - Művelődési Ház - 2019/11/20 08:30 - 09:30
  • Buzitai Kultúrház - 2019/11/21 11:00 - 12:00
  • Szádalmás-Alapiskola - 2019/11/19 11:00 - 12:00

Kováts Kertész Nóra

Fitoterapeuta

  • Szepsi - 2019/10/15 16:00 - 17:00
  • Kassa - 2019/10/15 10:00 - 11:00
  • Kőrös-Községi hivatal - 2019/10/29 10:00 - 11:00
  • Szádalmás-Alapiskola - 2019/11/05 10:00 - 11:00
  • Kiràlyhelmec,HM Alapiskola - 2019/11/18 16:00 - 17:00
  • Nagykapos - MAGYAR HÁZ - 2019/11/18 10:00 - 11:00
  • Buzita, Alapiskola próbaterme - 2019/10/21 16:00 - 16:30

Camerata ART’issima

Hamiska, a huncut és kíváncsi hangjegyecske kalauzol minket a zene világában.

  • Peredi magyar óvoda - 2019/11/21 10:00 - 10:45
  • Somorja, Duna utcai óvoda - 2019/11/19 15:00 - 16:00
  • Diósförgepatony, Óvoda - 2019/11/19 10:00 - 11:00
  • Felsőszeli Magyar Óvoda - 2019/11/21 14:30 - 15:30

Keresztes Nagy Árpád

Bábtáncoltatás élő zeneszóval

  • Kőrös-Óvoda - 2019/11/13 10:00 - 11:00
  • Rimaszombat - 2019/11/26 10:00 - 11:00
  • Dunamocs - 2019/11/12 10:00 - 11:00
  • Óvoda, Pozsonyeperjes - 2019/11/27 10:00 - 11:00
  • Léva - 2019/11/14 10:00 - 11:00

Tajti Zsuzsanna

LYB oktató

  • Peredi Magyar Óvoda - 2019/11/25 16:00 - 0209/11/25 19:00
  • Somorja Duna utcai óvoda - 2019/11/23 10:00 - 13:00
  • Szenczi Molnár Albert Alapiskola, Szenc - 2019/11/22 10:00 - 13:00
  • Nagyfödémes - 2018/11/07 16:00 - 19:00
  • Diósförgepatony - 2019/11/28 10:00 - 13:00
  • Kisudvarnok - 2019/12/12 10:00 - 13:00

Babos Bábos Társulat

Bábjáték (20 perc előadás - 20 perc játék)

  • Izsa, Óvoda - 2019/11/25 10:00 - 11:00

Babos Bábos Társulat

Báb- és élőjáték (20 perc előadás - 20 perc játék)

  • Gúta, Nagyboldogasszony Egyházi Iskolaközpont - 2020/02/03 16:00 - 17:00