Események


Aranyszamár Színház

Csecsemőszínház 1-4 éves korig

  • Buzita, Alapiskola próbaterme - 2019/09/16 16:00 - 17:00
  • Fülek, Magyar Közössági Ház - 2019/09/11 16:00 - 17:30
  • Rimaszombat - 2019/09/11 10:00 - 11:00
  • Nagykapos - MAGYAR HÁZ - 2019/09/18 10:00 - 11:00
  • Lèvai Reformàtus Lelkèszi Hivatal - 2019/10/08 10:00 - 10:30
  • Királyhelmec, HM Alapiskola - 2019/09/18 16:00 - 17:00
  • Kassa, Rová Akadémia, Kmeťova 34. - 2019/09/17 16:00 - 16:45
  • Szepsi, KCÚBaR, Hlavná 52., - 2019/09/12 16:00 - 16:45
  • Zselíz, Kultúrház - 2019/10/08 16:00 - 17:00
  • Rozsnyó - magyar óvoda - 2019/09/12 10:00 - 11:00

VSG táncszínház

Csecsemőszínházi előadás tánccal és klasszikus zenével

  • Diósförgepatony - 2019/09/09 15:00 - 16:00
  • Izsa- Községháza - 2019/09/23 16:00 - 17:00
  • Bátorkeszi, Fireszke központ - 2019/09/23 09:30 - 10:30
  • Vágfarkasd - 2019/09/16 10:00 - 10:30
  • Vezekény kultúrház - 2019/09/16 16:30 - 17:30
  • Kőrös-Községi hivatal - 2019/10/07 10:00 - 11:00
  • Csákány, kultúrház - 2019/09/30 10:00 - 11:00
  • Somorja, Városi Művelődési Központ - 2019/09/09 10:00 - 10:30

Kapcsolódó Nevelés Egyesület oktatói

A Kapcsolódó nevelés szoros, meleg szülő-gyerek kapcsolat kialakításában segíti a családokat.

  • Kisudvarnok - 2019/09/20 09:00 - 10:00
  • Nagykapos - MAGYAR HÁZ - 2019/09/10 10:00 - 11:00
  • Királyhelmec, HM Alapiskola - 2019/09/10 16:00 - 17:00

Kapcsolódó Nevelés Egyesület oktatói

A Kapcsolódó nevelés szoros, meleg szülő-gyerek kapcsolat kialakításában segíti a családokat.

  • Duna utcai óvoda, Somorja - 2019/09/25 16:30 - 17:30
  • Rozsnyó - magyar óvoda - 2019/09/18 10:00 - 11:00
  • Nagyfödémes - 2019/09/24 16:00 - 17:00
  • Felsőszeli Magyar Óvoda - 2019/09/23 16:30 - 17:30
  • Gúta, Szabadidőközpont - 2019/09/13 10:00 - 11:00
  • Nagymácséd - 2019/09/26 16:00 - 17:00
  • Galánta - 2019/09/26 10:00 - 11:00
  • Komárom, ZIPS-központ - 2019/09/27 10:30 - 11:30
  • Nádszeg,Kultúrház - 2019/09/13 16:00 - 17:00
  • Pozsonyeperjes, Faluház - 2019/09/20 16:00 - 17:00
  • Diósförgepatony - 2019/09/25 10:00 - 11:00
  • Kéménd, Óvoda - 2019/09/17 16:00 - 17:00
  • Perbete, Manócska baba-mama klub Kultúrház 1. emelet - 2019/09/17 09:30 - 10:30
  • Felsőszeli Magyar Óvoda - 2019/09/23 16:30 - 17:30

Kapcsolódó Nevelés Egyesület oktatói

A Kapcsolódó nevelés szoros, meleg szülő-gyerek kapcsolat kialakításában segíti a családokat.

  • Fülek, Magyar Közössági Ház - 2019/09/18 16:00 - 17:30
  • Hetény, Községháza 1. emeleti nagyterem - 2019/09/23 10:00 - 11:15

Kapcsolódó Nevelés Egyesület oktatói

A Kapcsolódó nevelés szoros, meleg szülő-gyerek kapcsolat kialakításában segíti a családokat.

  • Vezekény Kultúrház - 2019/09/19 16:30 - 17:30
  • Izsa, Óvoda - 2019/09/19 10:00 - 11:00
  • Marcelháza - 2019/09/24 10:00 - 11:00

Horsa István

Ördöngős Népzenei Tanoda alapítója

  • Duna utcai óvoda Somorja - 2019/09/23 10:00 - 11:00
  • Rozsnyó - magyar óvoda - 2019/09/25 10:30 - 11:30
  • Diósförgepatony - 2019/09/23 15:00 - 16:00
  • Buzita, Alapiskola próbaterme - 2019/09/11 15:00 - 15:30
  • Fülek, Daxner utcai Óvoda - 2019/09/17 15:00 - 16:30
  • Rimaszombat - 2019/09/17 10:00 - 11:00
  • Királyhelmec, Óvoda - 2019/09/09 15:00 - 16:00
  • Kassa, Rová Akadémia, Kmeťova 34. - 2019/09/11 10:30 - 11:00
  • Szepsi, KCÚBaR, Fő utca 52. - 2019/09/25 15:00 - 16:00
  • Kéménd, Óvoda - 2019/10/23 09:00 - 10:00
  • Szenczi Molnár Albert Óvoda, Szenc - 2019/10/17 10:00 - 11:00
  • Bátorkeszi, Fireszke központ - 2019/10/22 09:30 - 10:30
  • Komárom, Marianum Egyházi Óvoda - 2019/10/25 09:15 - 10:15
  • Marcelházi meseovi - 2019/10/29 09:15 - 10:15
  • Izsa, Községháza - 2019/10/09 10:00 - 11:00
  • Gúta, Nagyboldogasszony Egyházi Iskolaközpont - 2019/10/08 10:00 - 11:00
  • Kisudvarnok - 2019/10/10 10:00 - 11:00
  • Nagyszelemenc - Szent Efrém Egyházi Óvoda - 2019/09/09 10:30 - 11:00

Szarka Gyula

Gyerekkoncert

  • Városi Művelődési Központ - Somorja - 2019/10/02 09:30 - 10:30
  • Nagyfödémes, Kultúrház - 2019/09/26 09:30 - 10:30
  • Felsőszeli kultúrház - 2019/09/17 10:00 - 11:00
  • Diósförgepatony - 2019/10/03 10:00 - 11:00
  • Gúta, VMK - 2019/09/24 10:00 - 11:00
  • Ipolysági Városi Hivatal (színházterem) - 2019/09/23 10:00 - 11:00
  • Nagymácséd - 2019/09/25 10:00 - 11:00
  • Pered, Kultúrház - 2019/09/30 10:00 - 11:00
  • Zselíz, Kultúrház - 2019/09/18 10:00 - 11:00
  • Csallóközcsütörtöki alapiskola - 2019/10/01 10:00 - 11:00

Molnár Kriszta

szociológus, tréner, szervezetfejlesztő

  • Bátorkeszi, Fireszke központ - 2019/10/08 10:00 - 11:00
  • Hetény, Községháza 1. emeleti nagyterem - 2019/10/11 10:00 - 11:15
  • Szentpéter, Óvoda tornaterme - 2019/11/08 15:00 - 16:15

Babos Bábos Társulat

Kifejezetten 1-4 éves korosztálynak szóló bábos mese sok-sok mondókával, énekkel, színes, igényes bábokkal és díszlettel.

  • Pered, Közösségi Központ - 2019/10/14 10:00 - 10:30
  • Somorja,Városi Művelődési Központ - 2019/10/21 10:00 - 10:30
  • Kisudvarnok - 2019/10/14 16:00 - 16:30
  • Nagycétény - 2019/09/23 15:30 - 16:00
  • Szenczi Molnár Albert Óvoda, Szenc - 2019/10/21 15:00 - 15:30

Babos Bábos Társulat

Kifejezetten 1-4 éves korosztálynak szóló bábos mese sok-sok mondókával, énekkel, színes, igényes bábokkal és díszlettel.

  • Fülek, Magyar Közössági Ház - 2019/09/30 16:00 - 18:00
  • Felsőszeli kultúrház - 2019/10/07 16:30 - 17:30
  • Nagyfödémes - Kultúrház - 2019/10/07 10:00 - 11:00
  • Nagykapos - MAGYAR HÁZ - 2019/10/28 16:00 - 17:00
  • Szalka Könyvtár, az alapiskola épületében - 2019/09/30 10:00 - 11:00
  • Kiràlyhelmec, Alapiskola - 2019/10/28 10:30 - 11:30